Dideli LED vaizdo ekranai laukui, interjerui ir reginiams

LED ekranai. Pas mus tai paprasta!

LED šviesos diodų ekranai – pats galingiausias būdas pritraukti naujų užsakovų dėmėsį. LED ekranus galima priskirti prie prietaisų su galimybe vaizduoti skirtingą vaizdinę informaciją. Pagal savo technines charakteristikas LED ekranus galima naudoti skirtinguose vietose. LED ekranai skirti naudoti lauke apsaugoti nuo dregmės ir temperatūros kaitos, vidaus sąlygoms skirti LED šviesos diodų ekranai, LED ekranai kino salėms ir sportinių renginių objektams.

Visi žinomiausi brendai jau senai pasirinko LED ekranus savo tikslams pasiekti. Sumontavus nors ir nediduką LED ekraną galima gauti žymų užsakovų pagausėjimą. Dideli LED ekranai gali atkreipti praeinančių žmonių dėmėsį iš didelių atstūmų ne tik savo gabaritais, bet ir savo ryškumu ir dinamika. LED ekranas gali transliuoti vaizda HD formatu.
LED ekranų kaina priklauso nuo matmenų ir raiškos. LED ekranai.lt komanda pasiūlys Jums geriausią sprendimą. Vienas iš LED šviesos ekranų privalumų yra eksploatavimo paprastumas ir atsparumas klimato poveikiui:
– Lietus
– Sniegas
– Šaltis
– Karštis
– Saulė
– Vėjas
Su LED ekranais nėra apribojimų!

Per LED ekranus galima vaizduoti bet kokią media informaciją. Atnaujinti reklaminę medžiagą galite budami bet kuriame pasaulio taške internetu nesudetingos ir patogios programinės įrangos pagalba.

LED produkcija yra reklamos ateitis vien dėl to kad šviesos diodai naudoja mažai elektros energijos, kas leidžia nemažai sutaupyti. Dėka to, kad LED šviesos diodas yra ilgaamžiškiausias šviesos šaltinis, mes, LEDekranai.lt, galime suteikti 3-jų metų garantiją savo produkcijai.

Norite užsakyti LED ekraną pas mus?
Susisiekite su mumis Jums patogiausiu budu.

LED iškabos su animacija

LED media fasadai

LED informacinės  lentos

LED ekranai sporto varžyboms

LED kelio ženklai

LED kryžiai vaistinėms

LED kubai